Siparişiniz size teslim edildiği andan itibaren iade süreniz 14 (on dört) iş günüdür. www.teknomutfak.com  müşteri hizmetleri hattından yada, e-mail yolu ile geçerli sürede bize iade talebinizi bildiriniz. Kullanılmamış, orijinal ambalajı bozulmamış, ve varsa kullanım klavuz belgeleri ile birlikte ürününüzü www.teknomutfak.com' a kargolayabilirsiniz.

 

www.teknomutfak.com kendi gönderim hatalarından kaynaklanan iade işlemlerinde, sitesinden ilan ettiği kargo firmaları ile yapılacak iade gönderimlerinde iade bedelini üstlenir. Bunun dışındaki tüm iade isteklerinde kargo ücreti göndericiye aittir.

 

     www.teknomutfak.com' a iade isteği ile ulaşan ürününüz 30 (otuz) iş günü içerisinde üreticisinde incelenecek ve üretimden kaynaklı bir sorun olduğu tespit edilirse, ürün bedeliniz iade edilecektir. Ürünlerde kullanıcı hatasından meydana gelen sorunların oluşması durumunda ise siparişler garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Ürünlerin montaj hatasından kaynaklanan sorunlarında , ürünün yanlış kullanımı sonucunda meydana gelebilecek sorunlarda ürünler garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

 

   www.teknomutfak.com' a ödemeyi kredi kartı ile yaptı iseniz, ödediğiniz bedel kartınıza iade edilir. Ödemeyi havale/eft ile yaptı iseniz, ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra, www.teknomutfak.com' a ödeme yaptığınız hesaba iade edilir.  

  Bizim İçin Önce Müşteri Menmuniyeti